Шановні мешканці громади! На території Попельнастівської територіальної громади Олександрійського р-ну Кіровоградської області проводитимуться роботи з державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності

Повідомляємо, що відповідно до договору ДП «Черкаський науководослідний та проектний інститут землеустрою» та ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області на території Попельнастівської територіальної громади Олександрійського р-ну Кіровоградської області проводитимуться роботи з державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності. Підставою здійснення заходу є Земельний кодекс України, закони України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр» та інші нормативні документи. Мета проведення заходів з інвентаризації: здійснення державної реєстрації земельних ділянок для наповнення Державного земельного кадастру відомостями про них. Нагадуємо, що реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області