27.11.2021 року у селі Михайлівці, Попельнастівської сільської ради урочисто відкрито та освячено Меморіал пам'яті земляків - жертв Голодомору 1932-1933 років. Багато років Сергій Коломоєць мріяв, працював і координував цей проект, який став цілком волонтерським. До нього долучилася значна кількість дорослих і дітей.

Меценатами проекту стали депутати Попельнастівської сільської ради Олег Ільченко і Роберт Мкртчан та Дмитро Ільченко.

Першою почала записувати свідчення людей, що пережили Голодомор Дарія Коломоєць. Павло Васільєв часто долучався і допомагав у роботі у дійсно важливі моменти.

Подяка дітям, які допомагали чим могли, не шкодували ні часу ні сили, щоб проект реалізувався: Пилипчинець Артем, Терзов Сергій, Гуменів Едуард, Сьомин Максим, Коломоєць Олександр, Коломоєць Володимир, Роздобудько Дарина, Вейкай Ілона.

На жалобних заходах був присутній Олег Волянський, голова Попельнастівської теріторіальної громади.