25 листопада 2021 року відбулася чотирнадцята чергова сесія Попельнастівської сільської ради. Серед питань порядку денного були розглянуто наступне:

Затвердження звіту про виконання бюджету Попельнастівської сільської ТГ за 9 місяців 2021 року.

Затвердження Положення про резервний фонд.

Надано згоду на організацію співробітництва територіальних громад.

Внесено зміни до бюджету Попельнастівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Надано дозволу на здійснення санітарної обрізки дерев та видалення самосійних і порослевих дерев на території Попельнастівської сільської ради.

Затверджено Програму соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради на 2020-2022 у новій редакції; Про сільську Програму соціальної підтримки учасників АТО/ ООС, членів їх сімей та вшанування пам'яті загиблих на 2021 рік у новій редакції.

Передано комунальне майна в оперативне управління, та вирішено цілу низку земельних питань.