24.11.2021 року у місті Олександрії відбулася робоча зустріч з Народним депутатом України Олегом Вороньком.

У бесіді взяли участь Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради разом зі своїми колегами: Андрієм Коломійцевим, головою Прютівської селищної ради і Богданом Курупом, головою Новопражської селищної ради.

На зустрічі було розглянуто ряд проблемних питань, вирішення яких можливе лише на загальнодержавному рівні. Зокрема — ситуація з захворюванням на Covid-19, проходження опалювального сезону у закладах освіти і медицини, роботу ФАПів, ремонт доріг, організацію сміт'єзвалищ та утилізація відходів на територіях громад.

Були також визначені інші напрямки можливої співпраці на майбутнє.