ЯСКРАВА ПЕРЕМОГА.

ЯСКРАВА ПЕРЕМОГА

Питання розвитку культури у Попельнастівській громаді завжди були у полі уваги її керівника - Олега Волянського. Під його опікою бюджетні кошти, енергія, ініціатива і наполеглива праця великого колективу однодумців - дали свій результат. На Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості Попельнастівський СБК зайняв ІІІ місце. Директор БК Ольга Чорнобривець та очолюваний нею колектив може пишатися такою оцінкою їх роботи. Вагомий внесок у цю перемогу зробила Валентина Терещенко - художній керівник БК. Слід зазначити, що значну методичну і організаційну допомогу колективам всіх будинків культури постійно надає Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини Попельнастівської громади (начальник Михайло Ковальчук). Вітаємо переможців та чекаємо на нові здобутки і перемоги від клубів та будинків культури всієї громади! Потенціал наших творчих людей - безмежний.