Заходи соціального захисту населення у січні- жовтні 2021 року

  • 213

Фото без опису

 

  

 

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (15,2 %), менеджерів та професіоналів (23,2%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (22,5%), кваліфікованих робітників з інструментом (24,6%), фахівців (8,7%), та найпростіші професії (5,8%).

 

Станом на 1 листопада 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  1,5 тис. осіб, з яких 70,2 % складали жінки, 30,4 % – молодь віком до 35 років, кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 25,3 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні- жовтні 2021 року перебувало 6,0 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у жовтні  місяці – 0, 203тис. осіб.

Протягом січня- жовтня 2021 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 1917 осіб, з них 1715 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 368 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 281 особа.

Станом на початок листопада 2021 року 1,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 листопада 2021 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 138. У середньому на одну вакансію претендувало 11 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), фахівці з публічних закупівель, вихователі дошкільних навчальних закладів, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, робітники зеленого будівництва, трактористи,  слюсарі із складання металевих конструкцій,  монтери колії,  електрозварники ручного зварювання, та інші.

 

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості