5 листопада 2021 року базу Національної Гвардії України у місті Олександрії відвідав голова Попельнастівської громади Олег Волянський. Він оглянув розташування, навчальні класи та спортивні майданчики підрозділу та провів зустріч з командуванням. Під час бесіди військовослужбовці розповіли про перебіг подій на Сході України, власний бойовий досвід, та висловили вдячність за суспільну підтримку, яку вони постійно відчували, боронячи незалежність та територіальну цілісність країни від російської агресії, яка триває з 2014 року.

За небайдужість, активну громадянську позицію та вагомий внесок у розбудову підрозділу Олег Волянський був нагороджений Подякою, яку вручив йому, від імені особового складу окремого загону спеціального призначення підполковник Іван Реут.