У ці сонячні осінні дні продовжується заміна покрівлі на будівлі Попельнастівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Проектно-кошторисна документація на ці роботи була замовлена і виготовлена ще у 2019 році, але знайти фінансування на ремонт покрівлі на той час не вдалося. Про це "Серцю громади" розповів Олег Волянський, голова Попельнастівської сільради. Нині кошти на фінансування проекту виділені з державного бюджету по програмі соціально-економічного розвитку. Ці 925 тисяч гривень дозволять завершити заміну покрівлі на великому корпусі школи. Слід зазначити, що це планомірна і багаторічна робота, яка велася і буде вестися не залежно від ювілейних дат або виборчих кампаній. Так в попередні роки вже було замінено покрівлю на колишній шкільній майстерні, корпусі молодших класів, кочегарці та споруджено ангар для шкільного автобусу. Велика Попельнастівська громада планомірно оновлює об'єкти соціальної інфраструктури вже другий десяток років. І буде продовжувати це робити на новоприєднаних територіях.