Попельнастівська громада на Покровському ярмарку

30 вересня делегація Попельнастівської ТГ на чолі з головою Олегом Волянським взяла участь у Покровському Ярмарку, який проходив в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО-2021» у м. Кропивницький.

Самобутність, традиції та майстерність жителів сіл презентували виробами декоративно-прикладного мистецтва, виставкою живопису, концертною програмою за участю аматорів та працівників культури.

Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького зустріли українською піснею та подарували коровай.

В рамка проведення ярмарку проходила демонстрація туристичної привабливості нашої громади. Гостей зустрічали різноманітні арт-інсталяції та багато селфі-зон з українським колоритом.

На головній сцені виступив творчий колектив Попельнастівської ТГ, зокрема ВІА «Степ Drive».

Директор обласного центру народної творчості Тетяна Назаренко відзначила творчу делегацію Попельнастівської сільської ради грамотою за участь у Міжнародній промисловій виставці "AgroExpo-2021" .

Більше фото можна переглянути за посиланням https://photos.app.goo.gl/fYR7HBUu1VWpvFwT8Фото без опису