До уваги учасників освітнього процесу

Шановні учасники освітнього процесу! З 23 вересня Україна перейшла у "жовту" карантинну зону, за умовами якої працювати можуть лише ті ЗЗСО, де вакциновані хоча б однією дозою 80% працівників. Станом на 26 вересня, з урахуванням обмежень «жовтої» зони епідемічної небезпеки, 6 із 7 закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради з 27 вересня 2021 року працюють очно.
Виключенням є лише Куколівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО, де вакциновано всього 36% працівників. Наразі тут проводиться змішана форма навчання – садочок та початкові класи  працюють в звичному режимі, 5 -10 класи – дистанційно.
Заклади дошкільної освіти Попельнастівської сільської ради продовжують працювати у штатному режимі!
Закликаємо батьків здобувачів освіти бути свідомими і також піти до пунктів вакцинації і зробити щеплення! Провакциновані- значить захищені! Створимо разом колективний імунітет, щоб убезпечити своїх рідних і близьких від тяжкого перебігу хвороби!