Про визначення координатора та відповідальних працівників у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Попельнастівської сільської ради

Управління соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради інформує:

Координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Попельнастівської сільської ради  - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Попельнастівської сільської ради Труш Олександр Петрович.

Відповідальні працівники Попельнастівської сільської ради, які проводять роботу з прийому та реєстрації заяв, повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства:

- начальник управління соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради

Білецька Наталія Андріївна;

-  поліцейський  офіцер громади Олександрійського РВП ГУНП Кіровоградської області

Рябенький Ярослав Юрійович;

-  поліцейський  офіцер громади Олександрійського РВП ГУНП Кіровоградської області

Коробко Сергій Юрійович.

Начальник управління соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради Білецька Наталія Андріївна (тел. +380984595910).