ОГОЛОШЕННЯ! Про проведення громадського обговорення для обрання кандидатури старости на Добронадіївський старостинський округ Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області .

  • 698

Фото без опису

 

ОГОЛОШЕННЯ

                  Про проведення громадського обговорення (слухань) для обрання кандидатури старости на Добронадіївський старостинський округ : сіл Добронадіївка   , Зелений Гай, Зелений Барвінок , Катеринівка, Медове Попельнастівської  сільської ради  Олександрійського району Кіровоградської області .

14 липня 2021 року після повторного розгляду з пропозиціями Президента України Верховна Рада прийняла в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535. За це проголосували 259 народних депутатів.. Як відомо, законопроект, зокрема, пропонує перед внесенням кандидатури старости на розгляд ради громади, яка його затверджує і звільняє, обов’язково проводити громадське обговорення з мешканцями.

Відповідно до законопроекту, входження старости до складу виконавчого комітету ради громади вже не буде обов’язковим. Водночас, він матиме гарантоване право на участь та виступ на засіданнях ради, виконкому, інших органах ради.

Важливо також, що за рішенням органу місцевого самоврядування, за старостою закріплюються окремі завдання адміністратора Центру надання адміністративних послуг.

Інші положення законопроекту врегульовують суто технічні питання: порядок створення старостинських округів, затвердження радою громади положень про старосту, суміщення посади старости тощо.

 

           Громадські слухання щодо обрання кандидатури старости відбудуться 17 серпня 2021 року о 10 год. 00 хвза адресою: с. Добронадіївка , вул. Центральна10,  в приміщенні сільського будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів.

  Виконавчий комітет Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області