01.07.2021 року у селі Михайлівка відбулася дев'ята сесія восьмого скликання Попельнастівської сільської ради.

Серед інших, на порядку денному були наступні питання: затвердження Програми "Обдаровані діти 2021-2025" і Програми національно-патріотичного виховання; встановлення єдиного податку на території Попельнастівської сільської ради на 2022 рік; встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку і встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік. Попельнастівській раді було передано повноваження з розпорядження всіма землями державної власності, які розташовані за межами населенних пунктів та розглянуто низку інших земельних питань. Поза порядком денним було представлено ескіз туристичного логотипу Попельнастівської громади. Він був сприйнятий депутатської більшістю позитивно, і, з урахуванням певних рекомендацій, буде остаточно доопрацьований дизайнерами.