Соціальні пільги учасникам бойових дій

Відповідно до розпоряджень голови Кіровоградської обласної державної адміністрації учасники антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, учасники війни з числа учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, постраждалі учасники Революції Гідності, учасники-добровольці, члени сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил мають можливість скористатись правом на:

• отримання послуги з організації сімейного відпочинку;

• отримання путівки на санаторно-курортне лікування;

• отримання компенсації за проведення зубопротезування.

Громадяни, які відносяться до вище наведених категорій, зареєстровані і проживають на території Попельнастівської територіальної громади за детальною інформацією звертатись до Управління соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради за тел. 098-45-95-910 та 099-95-30-995.