Послуги з психологічної реабілітації

З метою реалізації бюджетної програми за КПКВК 1501040 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно – курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях з метою повернення їх до мирного життя», а саме психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил (далі - учасники АТО/ООС) управління соціального захисту населення Олександрійської районної державної адміністрації доводить до відома учасників АТО/ООС, що вони мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017  497 (далі Порядку) органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО/ООС до реабілітаційних установ.

Відповідно до пункту 12 Порядку  для отримання послуг із психологічної реабілітації особам необхідно звернутися із заявою довільної форми до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

До заяви додаються:

• копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

• копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

За додатковою інформацією про проведення психологічної реабілітації учасників АТО/ООС пропонуємо звертатися до управління соціального захисту населення за телефонами гарячої лінії : 0950315354, 0678293005.

Дякуємо за співпрацю щодо соціальної підтримки пільгових категорій громадян.

Управління соціального захисту населення Олександрійської районної державної адміністрації