ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ "АСТРОНОМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДМИТРА ЧИЖЕВСЬКОГО" (ДО 60-ТИ РІЧЧЯ ПОЛЬОТУ ПЕРШОЇ ЛЮДИНИ У КОСМОС)

Фото без описуЗа ініціативою Олега Волянського голови Попельнастівської громади, 5-9 квітня відбулися тематичні поїздки працівників відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини (начальник Михайло Ковальчук, спеціаліст Аліна Бичко) до закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Олександрівки, Червоної Кам’янки, Куколівки, Улянівки та Добронадіївки.

Під час зустрічей з адміністрацією шкіл обговорили перспективи розвитку надання культурних послуг, створення нових туристичних маршрутів, відкриття спортивних секцій і реекспозиції шкільних музеїв та музейних кімнат в будинках культури.

Учні 5-9 класів прослухали лекцію «Астрономічні дослідження Дмитра Чижевського», яку провів директор культурно-освітнього Центру« Толока» Валерій Жванко. Для шкільних бібліотек було подаровано навчально-методичні посібники "Чижевський - мегазірка з Олександрії". Найбільш активні учні отримали подарунки, всі без винятку - корисну інформацію, сувенірну продукцію та гарний настрій.

Відділ культури і відділ освіти Попельнастівської сільської ради мають плани подальшої співпраці.