Спортивні збори в м. Боярка, Київської обл.

Дата: 22.03.2021 16:31

Десять щасливих днів, з 1-го по 10 серпня 2020 року, провели юні боксери з Попельнастівської ОТГ на базі спорткомплексу "Зеніт", що у місті Боярка, Київської області.

Титаренко Владислав, Озерний Денис та Лисянський Кирило разом зі своїм тренером Дмитром Примаком (ДЮСШ) прийняли участь у спортивних зборах боксерів.

Крім напружених тренувань діти відпочивали і розважалися, здійснили екскурсію до Києва, купалися в лісових озерах, спілкувалися з новими друзями.

Спортсмени та керівник секції боксу щиро дякують директору СТОВ ім.Шевченка Юрію Анатольєву та голові Попельнастівської ОТГ Олегу Волянському за фінансування поїздки. Бажаємо нашим юним боксерам та їх тренеру міцного здоров'я та нових перемог