Напередодні весняного свята жінок, 07.03.2021 у Попельнастівському БК (з дотриманням протиепідемічних норм) відбувся святковий концерт.

Дата: 08.03.2021 08:11

Напередодні весняного свята жінок, 07.03.2021 у Попельнастівському БК (з дотриманням протиепідемічних норм) відбувся святковий концерт. Перед початком концерту до жінок громади з привітаннями звернувся Олег Волянський, голова Попельнастівської ОТГ. Він наголосив на визначній ролі жінки в нашому суспільстві і в сім'ї та побажав здоров'я, миру, достатку і щастя у кожну родину. Позитивний настрій присутнім як завжди створювали працівники культури та аматори, які недаремно так довго і старанно готували це свято.