Олександрійська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує. Як подати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік засобами електронного зв’язку (он-лайн)

  • 893

Фото без опису

 

Як подати декларацію про майновий стан і доходи за         минулий рік засобами електронного зв’язку (он-лайн)

 

 

        Олександрійська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській звертає увагу громадян, які згідно з чинним законодавством зобов’язані до 01 травня ц.р. подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік, що відповідно до підпункту 49.3 статті 49 Податкового кодексу України, платники податків мають право надіслати її до податкового органу за місцем реєстрації засобами електронного зв'язку (он-лайн).

        Зокрема, платник може скористатись електронним сервісом ДПС «Електронний кабінет», вхід до  зазначеного сервісу зможуть здійснити особи, які мають  особистий ключ електронного цифрового підпису, виданого будь-яким Акредитованим центром сертифікації ключів. Після входу до приватної частини «Електронного кабінету», платнику потрібно обрати розділ «ЕК для громадянина», потім перейти до пункт «Податкова декларація про майновий стан і доходи» та натиснути закладку «Створити». Після виконання зазначених дій відкривається бланк декларації, який заповнюємо на основі особистих даних, зберігаємо та відправляємо до ДПС. Підтвердженням прийняття декларації буде надходження квитанції №2, в якій зазначається результат обробки звітності.

         Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua або на офіційному вебсайті ДПС.

          Консультативну допомогу з питань заповнення річної податкової декларації  можна отримати у Центрі обслуговування платників та у кімнаті №206 (тел. 73029), які знаходяться в Олександрійській державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Кіровоградській області або за телефоном гарячої лінії ДПС України 0-800-501-007.

 

 За поданням Олександрійського відділу податків  та зборів  з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Кіровоградській області.