26 лютого 2021 року Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради відвідав Ульянівську школу

Без попередження, але відповідно до існуючих планів, відвідав Ульянівську школу Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради. 26 лютого 2021 року він оглянув робочі та службові приміщення, поцікавився станом матеріально-технічного забезпечення школи та реалізацією протиепідемічних заходів. Також Олег Волянський повідомив про початок та порядок роботи в Ульянівці новоствореної секції боксу. Директор школи та сільський староста проінформували голову сільради про поточний стан справ у школі, існуючі потреби та висловили ряд побажань. Найгостріші потреби учнів, як запевнив Олег Волянський, будуть реалізовані у найближчий перспективі. Під час візиту знайшовся час і для короткого спілкування з учнями, зокрема поговорили про 150-літній ювілей Лесі Українки та найсвіжіші футбольні новини.