26 лютого 2021 року Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради відвідав Ульянівську школу

Дата: 27.02.2021 17:07

Без попередження, але відповідно до існуючих планів, відвідав Ульянівську школу Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради. 26 лютого 2021 року він оглянув робочі та службові приміщення, поцікавився станом матеріально-технічного забезпечення школи та реалізацією протиепідемічних заходів. Також Олег Волянський повідомив про початок та порядок роботи в Ульянівці новоствореної секції боксу. Директор школи та сільський староста проінформували голову сільради про поточний стан справ у школі, існуючі потреби та висловили ряд побажань. Найгостріші потреби учнів, як запевнив Олег Волянський, будуть реалізовані у найближчий перспективі. Під час візиту знайшовся час і для короткого спілкування з учнями, зокрема поговорили про 150-літній ювілей Лесі Українки та найсвіжіші футбольні новини.