В Попельнастівській громаді скоро з'явиться ще один поліцейський офіцер

В Попельнастівській громаді скоро з'явиться ще один поліцейський офіцер. Це підвищить рівень публічної безпеки та порядку, сприятиме охороні прав і свобод людини та протидії злочинності. Про це повідомив Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради. З цією метою 26 лютого 2021 року в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області відбувся конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції для зайняття посади поліцейського офіцера по обслуговуванню Попельнастівської територіальної громади. В роботі конкурсної комісії прийняв участь Олександр Труш, перший заступник голови Попельнастівської сільської ради, який спеціально виїздив для цього до міста Дніпро. Він розповів, що у відборі приймало участь два претенденти на цю посаду: старший лейтенант Сергій Коробко і рядовий Віталій Кулик. Поліцейська станція буде обладнана у Червоній Кам'янці. Результати конкурсу стануть відомі пізніше, про що "Серце громади" повідомить додатково.