Олександрійське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує

  • 521

Фото без опису

Про перевірки протиепідемічних вимог

Минулого тижня (з 15 лютого по 21 лютого) фахівцями Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області було проведено 19 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на період дії карантину у зв’язку із поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Фахівці обстежили 6 садочків, 2 школи, 7 магазинів продовольчих товарів,  2 перевізники, 1 перукарня та 1 фермерське господарство. Під час обстежень порушень протиепідемічних вимог не реєструвалося.

Звертаємо Вашу у вагу, що 18 лютого 2021 року опублікована постанова Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. № 104, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до постанови Уряд продовжив на території України термін дії карантину до 30 квітня 2021 року.

Починаючи із 24 лютого 2021 року на території України діятиме «жовтий» рівень епідемічної небезпеки з відповідними обмеженнями та протиепідемічними заходами, що наразі діють на території всієї країни.

Шановні мешканці району! Бережіть себе та рідних. Дотримуйтесь трьох простих правил протиепідемічної безпеки: – носіть засоби індивідуального захисту, частіше і ретельно мийте руки та дезінфікуйте їх і ні в якому разі не торкайтесь обличчя, дотримуйтесь соціальних дистанцій.

 

Олександрійське районне управління ГУ

 Держпродспоживслужби в Кіровоградській області