Бувають різні форми роботи. Намагаємося не відставати від сучасних форматів. Шукаємо і знаходимо свої. Не чекайте травня. Заходьте до нас!

Дата: 12.02.2021 08:39

"Ніч в музеї"

Культурно-освітній Центр "Толока" приєднався до акції, які у минулу ніч проводили музеї всього світу. Вперше у нашому селі відбулася - "Ніч в музеї". Як відомо, 18 травня відзначається - Всесвітній День музеїв. Тому і культурно-освітній центр "Толока" працював минулої ночі з 23.00 до 03.00
Були цікаві люди, селфі в музейному просторі, дегустація французського кіно, живий саксофон, анекдоти, спогади про дитинство та огляд колекції капелюшків. Особливого настрою додавала тепла травнева ніч, кажани, місяць над селом і цвіркуни, "як на морі".
Поспілкувались про смачне і складне, бо всі вже
давно - дорослі. Торкнулися проблем людських стосунків... Здається, всім сподобалося. Було комфортно і затишно.
Працівники культури випробували новий формат роботи і дійшли висновку, що подібні заходи потрібно проводити частіше.