Онлайн-ресурси служби зайнятості: робота у декілька кліків

  • 353

Фото без опису

Онлайн-ресурси служби зайнятості: робота у декілька кліків

Ви шукаєте роботу і потребуєте інформації у сфері зайнятості населення? Скористайтеся інтернет-ресурсами державної служби зайнятості, яка має найбільшу базу можливостей!

Державна служба зайнятості – сучасна сервісна установа, яка має свій сайт, сторінку у соціальній мережі Facebook та канал на Youtube. Ці ресурси є потужним інструментом як для пошуку роботи чи навчання, так і для професійного розвитку і вдосконалення.

Оголошення карантину, звісно ж, правильне рішення. Проте це не означає, що для Вас є обмеження у пошуку роботи.  Служба зайнятості рекомендує переглянути актуальні вакансії, що внесені до єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості. Для цього необхідно завітати на інтернет-ресурс державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості». Перед Вами відкриється головна сторінка сайту, на якій необхідно натиснути розділ «Шукаю роботу». Якщо вас зацікавила пропозиція роботи – зателефонуйте до будь-якого центру зайнятості або філії за місцем Вашого  перебування  та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії.

Окрім того, на вебсторінці державної служби зайнятості Ви знайдете інформацію з питань зайнятості, наповнену регіональним компонентом.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості