Заходи соціального захисту населення у січні 2021 року

  • 323

Фото без опису

Заходи соціального захисту населення   у січні 2021 року

 

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (17,4%), менеджерів та професіоналів (31,5%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (7,6%), кваліфікованих робітників з інструментом (19,6%), фахівців (14,1%), та найпростіші професії (9,8%).

 

Станом на 1 лютого 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  3.5 тис. осіб, з яких 60.6  % складали жінки, 31.1 % – молодь віком до 35 років, кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 30,3 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні 2021 року перебувало 3,7 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у січні місяці – 0,423 тис. осіб.

Протягом січня 2021 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 96 осіб, з них 69 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 25 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 6 осіб.

Станом на початок лютого 2021 року 2,3 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 лютого 2021 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру  зайнятості становила - 92. У середньому на одну вакансію претендувало 38 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: менеджери (управителі) із збуту, фахівці з публічних закупівель, інженери – конструктори,  сестри медичні  зі стоматології, сестри медичні операційні (брат медичний операційний), продавці продовольчих та непродовольчих товарів, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування,  інспектори воєнізованої охорони, та інші.

 

 

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості