5 лютого 2021 року, з дотриманням умов адаптивного карантину, відбулася профорієнтаційна бесіда з учнями 9 класу Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ступенів з представниками Олександрійського коледжу культури

Дата: 10.02.2021 16:58

5 лютого 2021 року, з дотриманням умов адаптивного карантину, відбулася профорієнтаційна бесіда з учнями 9 класу Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Представники Олександрійського коледжу культури розповіли про свій навчальний заклад, схарактеризували спеціальності, за якими відбувається навчання, розповіли про культурно-масові та спортивні заходи, які проводяться в коледжі. Учні також переглянули рекламний ролик про коледж культури, а викладачі відповіли на числені питання. Для гостей була також проведена коротка екскурсія селом та культурно-освітнім Центром "Толока".

www.facebook.com/popelnaste