До відома побутових споживачів природного газу

Дата: 25.01.2021 14:57

18 січня 2021 року уряд прийняв постанову № 25 яким вводиться гранична ціна газу для побутових споживачів (населення) 6,99 грн/куб. м у лютому-березні 2021 року.

Обмеження ціни на газ для населення введено шляхом розширення карантинної постанови №1236 від 9 грудня 2020 року, яке розширено абзацом: «Установити з 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 р. граничну ціну на природний газ за договорами поставки між побутовими споживачами і постачальниками, зокрема, постачальником «останньої надії», на рівні 6 гривень 99 копійок за 1 куб. метр (з урахуванням ПДВ, плати за транспортування магістральними газопроводами до внутрішніх точок виходу з газотранспортної системи)».

Також «Нафтогаз» заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за регульованою ціною 6,99 грн/куб. м Також компанія, як постачальник «останньої надії», готова прийняти побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ.