Олександрійський міськрайонний центр зайнятості інформує

  • 366

Нові можливості: які сервіси пропонує служба зайнятості безробітним для професійного розвитку?

     Введення карантинних та обмежувальних заходів, внесло в наше життя певні зміни. Головне – бачити у цих змінах не проблеми, а можливості для нового зростання і розвитку, у т.ч. професійному.

     Державною службою зайнятості запроваджено для безробітних електронні сервіси, які допоможуть кожному користувачу оцінити власні здібності та навички, розвинути їх або отримати ті, які необхідні для вдалого працевлаштування:

• «Освітній портал ДСЗ» (https://skills.dcz.gov.ua/);

• «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/);

• «Консультаційна мережу «Моя професія» (https://test.myprofession.com.ua/). Також актуальними є онлайн сервіси для пошуку роботи, зокрема:

• «Інтерактивна мапа вакансій», яка дає можливість дистанційно, за допомогою ґаджетів чи персонального комп’ютера, здійснювати пошук актуальних вакансій у містах та районах області, за посадою та заробітною платою;

• «Персональний кабінет шукача роботи», у якому зареєстрований безробітний може створити власне резюме, підібрати роботу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю, а також іншу корисну інформацію, пов'язану з працевлаштуванням.

     Крім того, з актуальною інформацією щодо послуг служби зайнятості та ситуації на ринку праці безробітні можуть ознайомитись на інтернет-ресурсі державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище».                                                                           

                                                              Кіровоградський обласний центр зайнятості