Олександрійський міськрайонний центр зайнятості інформує

  • 486

                                                               Заходи соціального захисту населення у січні – вересні 2020 року

     Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (11,3%), менеджерів та професіоналів (14,3%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (38,7%), кваліфікованих робітників з інструментом (10,4%), фахівців (11,4 %), та найпростіші професії (13,9%).               

     Станом на 1 жовтня 2020 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 3,1тис. осіб, з яких 64,6 % складали жінки, 32,0 % – молодь віком до 35 років, кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 21,9 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

     Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні - вересні 2020 року перебувало 5,5 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у вересні місяці – 0,349 тис. осіб.

     Протягом січня – вересня 2020 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 1563 особи, з них 1118 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 395 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 195 осіб.

     Станом на початок жовтня 2020 року 2,2 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Станом на 1 жовтня 2020 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 230. У середньому на одну вакансію претендувало 13 осіб. На сьогодні затребувані на ринку праці: завідувачі лабораторії (освіта), бухгалтери, менеджери (управителі) із збуту, інженери – конструктори, практичні психологи, медичні сестри, асистенти вихователя дошкільного навчального закладу, швачки, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, та інші.

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості