Попельнастівською сільською радою оголошується конкурс на замііщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Попельнастівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Попельнастівської сільської ради:

- Державний реєстратор;

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища);

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

- знання норм чинного законодавства зокрема, ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"; - вільне володіння державною мовою;

- володіння основними програмами роботи на комп'ютері.

Документи, що подаються на конкурс:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

- копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ІПН);

- копію військового квитка або приписного (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» та мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради за адресою: вул. Соборна,3 с.Попельнасте, Олександрійського району, Кіровоградської області.