РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

с.Попельнасте

від 05 лютого 2020 року                                                                                                                                 № 16- к

Про організацію проведення перевірки

відповідно до Закону

України «Про очищення влади»

Відповідно до ст.42 Закону України« Про місцеве самоврядування в Україні» та виконання вимог Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3,4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 563 та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1610.2014 року № 1025-р:

1. Розпочати проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3,4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», визначивши днем початку проведення перевірки 06 лютого 2020 року стосовно спеціаліста з документообігу, контролю та звернень громадян Задорожньої Тетяни Вікторівни.

2. Визначити спеціаліста з кадрової роботи Граму Ларису Михайлівну відповідальною за проведення перевірки та розміщення на офіційному веб-сайті Попельнастівська громада:

- інформацію про початок проведення перевірки;

-копії вищезазначеної заяви та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік (окрім відомостей, що законом віднесені до інформації з обмеженим доступом).

3. Підготувати та подати Попельнастівському сільському голові довідки про результати перевірки. 4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                             Олег ВОЛЯНСЬКИЙ