ПрАТ "Кіровоградобленерго"

ПрАТ «Кіровоградобленерго» дякує за сумлінне ставлення до передачі показників лічильника та контролю за власним споживанням електричної енергії. Для проведення коректних розрахунків показники необхідно фіксувати та передавати станом на 1 ше число! З метою поліпшення рівня обслуговування споживачів ПрАТ «Кіровоградобленерго» пропонує для передачі показників лічильника скористатися одним з наступних каналів комунікацій: 1. VIBER за QR кодом: 2. Telegram : @kirovogradoblenergobot 3. «Надання показників лічильника» на сайті ПрАТ «Кіровоградобленерго»; 4. Функція «Отримання рахунку електронною поштою»; 5. Електронна пошта кол-центру: call-center@kiroe.com.ua. Звертаємо увагу, що показники через зазначені засоби комунікації можливо передавати цілодобово!