Дитячий садочок "Капітошка" святкує Новий рік!

Феєрія новоріччя - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів.Новий рік - час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

24грудня завітала новорічна казка до вихованців Попельнастівського  дитячого садочка "Капітошка"!!!Працівники Будинку культури створили святкову атмосферу для діток та гостей, які їм дуже вдячні. Гарний настрій, чудові костюми, цікаво продуманий сценарій (музичний керівник О.Ковальчук, вихователь А. Безрукава, завідуюча А.Олійник), забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження діткам та батькам.Вони створили справжню казку з іграми,піснями,хороводами. Не обійшлося без хитрої Лисички, яку діти врешті-решт перевиховати. Всі залишились задоволені святом і солодкими подарунками від Діда Мороза, за підтримки Попельнастівської сільської радиФото без описуФото без описуФото без опису.