Оголошується конкурс

Попельнастівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування : - Головний спеціаліст у сфері соціального захисту населення; - Спеціаліст з документообігу, контролю та звернень громадян; Вимоги до кандидатів: освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, бакалавр; - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 3 років. - знання норм чинного законодавства в бюджетних установах; - вільне володіння державною мовою; - володіння основними програмами роботи на комп'ютері. Документи, що подаються на конкурс: - заява про участь у конкурсі; - заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; - дві фотокартки розміром 4 х 6 см; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; - копію документа, який посвідчує особу (паспорт); -копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ІПН); - копію військового квитка або приписного (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції». Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради за адресою: вул. Соборна,3 с.Попельнасте, Олександрійського району, Кіровоградської області.