Про початок підписки на журнал "Безпека праці на виробництві

Шановні керівники підприємств, організацій та установ! Олександрійське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Кіровоградській області повідомляє, що розпочалась підписка на журнал «Безпека праці на виробництві». Щомісячний профілактично-практичинй журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність Фонду, його управлінь та відділень та може бути корисним на підприємстві в наданні практичної допомоги в організації, розроблені та впроваджені профілактичних заходів з безпеки виробництва, запобіганні виробничому травматизму, забезпеченні здорових і безпечних умов праці тощо. У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де немає спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання. Переплатити журнал можна у будь-якому поштовому відділені. Індекс журналу — 37850. Передплата на І місяць складає 74.08 грн. . Індекс Найменування Періодичність виходу Мінімальний строк передплати Вартість передплати на мінімальний термін 37850 Безпека праці на виробництві 12 раз на рік 1 місяць 74 грн. 08 коп.