«єРобота» + «Зроблено в Україні»: інвестиції держави у розвиток економіки

  • 51

Фото без опису

Для стимулювання українського виробника до розширення виробництва та напрямків підприємницької діяльності уряд розробляє інструменти щодо інвестування коштів у реальний сектор економіки, зокрема, шляхом створення безперешкодного доступу та залучення бізнесу до грантових програм.

Одним з найуспішніших грантових проєктів Міністерства економіки України, який орієнтований на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створення нових робочих місць, є програма «Власна справа», що стартувала у липні 2022 року і до нині реалізовується.

Для прикладу, у Кіровоградській області з дня створення цієї програми  погоджено 191 позитивне рішення. Серед напрямків, що розвивають підприємці та популяризують українську продукцію – випічка хлібобулочних та кондитерських виробів, виробництво гранітного піскоблоку, виготовлення індивідуальних замовлень предметів із дерева,  виробництво крафтових сирів, виготовлення продуктів швидкого харчування/ напівфабрикатів, вирощування розсади молодих рослин, розведення равликів, розведення хвойних рослин, виробництво екструдерного корму для тварин, виготовлення бентонітового наповнювача для зоотуалетів.  Перемога у гранті – це інвестиція у майбутнє власної родини та реальний сектор економіки.

Є бажання створити чи розвивати власний бізнес, доєднатися до платформи «Зроблено в Україні» та зробити внесок у розвиток економіки країни? Не зволікайте. Інструменти є!

Все про мікрогранти на власну справу, грант на сад, грант на теплицю, грант на переробне підприємство у «Дії», посилання тут https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості