26 вересня велика група волонтерів з Олександрії пройшла маршрутом "Попельнасте - степова перлина"

"Волонтери - другі після воїнів Збройних Сил України, за своєю жертовністю", - зазначив Олег Волянський, голова Попельнастівської сільської ради у своєму виступі в Червоній Кам'янці 26.08.2022. Про це можна дізнатися на фейсбук сторінці Попельнасте - серце громади.

В цей день велика група волонтерів з Олександрії пройшла маршрутом "Попельнасте - степова перлина". Організувала цю поїздку Любов Мороз, знана на Олександрійщині активістка волонтерського руху. Гостей чекав концерт у базовому будинку культури села Червона Кам'янка, козацька каша, екскурсія та показове тренування секції боксу у Попельнастівському БК, пригоди на водоспаді, лекція юних екскурсоводів і традиційна екскурсія Культурно-освітнім центром Толока, та маленький саксофонний концерт. Телерепортаж про цю поїздку від Олександрійського КТМ.

Більше фото