Про організацію проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Відповідно до ст.42 Закону України« Про місцеве самоврядування в Україні» та виконання вимог Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3,4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 563 та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1610.2014 року № 1025-р: Розпочати проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3,4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», визначивши днем початку проведення перевірки      09 вересня 2021 року стосовно державного реєстратора Попельнастівської сільської ради Целіщевої Ірини Юріївни.

Розпоряджененя сільського голови Плпельнастівської сільської ради від  09 вересня 2021 року № 189/2-к   Текстовый редактор Word | Компьютер плюс