Медовий фестиваль «KROPhoney fest 2021»

  • 1119

Фото без опису

19 серпня 2021 року, у рамках відзначення 30-річчя Незалежності України, на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (далі - КРТПП) відбудеться медовий фестиваль «KROPhoney fest 2021».

Захід організовано КРТПП спільно із Міністерством аграрної політики та продовольства України, Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною радою, Кропивницькою міською радою та ВГО «Спілка пасічників України».

Фестиваль включатиме в себе виставку-ярмарок медової продукції та ІІ Форум пасічників.

Програма заходів додається.

Запрошуємо вас та жителів вашої територіальної громади відвідати фестиваль, що проходитиме за адресою: м. Кропивницький, вул. Преобра-женська, 79-А (біля дитячої обласної лікарні).

Принагідно просимо поширити інформацію серед бджолярів громади про можливість участі у форумі пасічників. Участь безкоштовна, за умови попередньої онлайн реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/10R34zklzms8j5Hm8CB9RdmCOXSh_TSA-Y1LNnNEFRnE/viewform?edit_requested=true.

Кількість місць обмежена.

У разі виявлення бажання пасічниками громади взяти участь у виставково-ярмарковій частині, просимо звертатись безпосередньо до торгово-промислової палати за телефонами: (0522) 30-87-24, (050) 488-44-43.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Маємо надію, що разом зможемо сприяти налагодженню стабільних економічних зв’язків підприємств вашої громади.